fotoalbums
kontak ons
  HOOF:  
   
  Mnr. Pieter Visagie  
     
  ADJUNK HOOF: Wnd. Adjunk hoof:  
   
  Mnr. Hennie de Jager Mnr. Stephan Senekal  
       
DPG: DPS: DPO: Wnd. DPS
Me. Kowie Greyling Mnr. Dirk Pretorius Me. Susan du Plessis Me. Susan Brits
       
     
GR RR - PERSONEEL:
     
   
  Me. Hilda Roos Me. Jacquline Scholtz  
 
 
GR R - PERSONEEL:
 
   
  Me. Helena Strydom Me. Irene Vermeulen  
     
Me. Therese Kriel Me. Debbie le Roux Me. Hanri Pieterse
 
 
GR 1:
 
   
  Me. Lizette Benade Me. Michelle Pretorius  
 
Me. Mariëlle Hugo Me. Annelize de Klerk Me. Karen Steenkamp
     
       
GR 2:
     
   
  Me. Annette Fick Me. Drienie van Heerden  
       
   
  Me. Cathrien Jv Rensburg Mej Elaine Duffy  
       
   
  Me. Jana van Niekerk  
       
       
GR 3:
     
   
  Me. Leani Senekal Me. Mariska Botha  
       
   
  Me. Elizna Sik Me. Kowie Greyling  
       
       
GR 4:
     
   
  Me. Johanni de Jager Mnr. Encee du Plooy  
 
 
  Me. Eslé du Plooy

Me. Retha Duminy

 
 
       
GR 5:
     
   
  Me. Daneska Nel Mnr. Chris Wiggitt  
       
     
  Me. Lani-Mari Denner    
       
       
GR 6:
     
   
  Me. Esme Martin Mnr. Barend Pretorius  
       
   
  Mnr. Marc Campher Me. Thalia Nel  
       
 
GR 7:
 
Me. Sharon Gouws Mnr. Hansie van Niekerk Me. Caren van der Wal
 
       
STUDENTE:
     
   
  Mnr. Ewaldt Martins Me. Kayla Visser  
       
   
  Me.  Theriska du Toit Me. Tammy Dias  
       
     
  Me. Sabrina Griesel    
       
       
     
  Bemarker  
   
  Me. Petru Myburg  
     
       
NASORG:
     
Tannie Julie Oom Sternich Me. Gerda van den Berg
 
Tannie Leanor Tannie Ananda Me. Tania du Plessis
 
       
  ADMIN:  
     
   
  Me. Marthie Pieterse Me. Thea Brink  
       
   
  Me. Riana Meiring Me. Elize Visagie  
       
     
  Me Santie Pretorius    
       
       
  SPORT-KOÖRDINEERDER  
   
  Mnr. Fanie Els  
       
ASS. TERREINBESTUURDER/SPORTKOöRDINEERDER
Mnr. Jacques van Staden Mnr. Jaen van Staden
 
       
SNOEPIE
Me. Liza Dempers en Me. Renette Visser
 

 

BEHEERLIGGAAMLEDE:

VOOR L na R: Otto Bruwer (voorsitter), Pieter Visagie (hoof), Pieter Burger (ondervoorsitter en finansies).
AGTER L na R: Dirk Pretorius (addissionele lid), Susan du Plessis (addissionle lid), Susan Brits (addissionelle lid), Michelle Bach (akademie en personeel), Brenda Venter (borge en funksies) , Kowie Greyling (personeel verteenwoordiger), Dr. Deon Schulenburg( sport en kultuur), Marcu van Wyk (terrein en geboue), Hennie de Jager (adjunkhoof), Stephan Senekal (personeel verteenwoordiger)